KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846304
nr 1384 6304
Akvarell
Rolf Berndtsson. Signerad, akvarell, landskap. Motivet: 22x28cm, yttermått inklusive ram: 37x42cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:32:39
13/3 09:33:17
100 kr
15/3 18:27:31